KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målningar 6765201

nr 676 5201

Målningar

6 st, 1800-tal, Kina, 14x9

Kondition: skador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 januari 2011
kl 18:30:41